Współpraca

W tym miejscu będzie można dowiedzieć się czy na chwilę obecną Muzeum Miejskie im. M. Chroboka w Rudzie Śląskiej poszukuje nowe osoby do pracy na wolnym stanowisku.

Kontakt:
muzeumrudasl@interia.pl
tel. 32 248 44 57

Muzeum - Wolontariat

Wolontariat w Muzeum Miejskim im. M. Chroboka w Rudzie Śląskiej to współpraca przy prowadzeniu jednostki samorządu terytorialnego działającej na rzecz promocji kultury w regionie. Każdy z wolontariuszy dzięki współpracy z naszą placówką może zdobyć cenne doświadczenie i umiejętności, które z pewnością zaprocentują w przyszłości w dalszym rozwoju kariery zawodowej. Zapraszamy do współpracy wszystkich, nie tylko interesujących się historią regionu, ale też zainteresowanych poszerzeniem wiedzy w innych dziedzinach działalności Muzeum:

 • Dział Historii,
 • Dział Etnografii,
 • Dział Naukowo- Oświatowy

Muzeum - Praktyki

Jeśli jesteś osobą kreatywną, dynamiczną, lubisz wyzwania i chcesz zdobyć cenne umiejętności w zespole pracowników Muzeum to zdecyduj się odbyć praktyki właśnie w Muzeum Miejskim im. M. Chroboka w Rudzie Śląskiej. Program praktyk polega na angażowaniu w codzienne funkcjonowanie Muzeum, m.in. przygotowanie wystaw i imprez oraz promocję. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych- CV wraz z listem motywacyjnym zawierającym zakres tematyczny praktyk, rekomendację.
Praktyki są bezpłatne, a ich organizator nie ponosi kosztów noclegu.


Formularz aplikacyjny

Prosimy o dokładne wypełnienie poniższego formularza.
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.

*

*

*

*

*

*
*

Jeśli chcesz wysłać nam więcej niż jeden plik, spakuj je do wspólnego archiwum (np. ZIP, RAR).

kod weryfikacyjny


* pola obowiązkowe

Pragniemy poinformować, iż Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Muzeum Miejskie im. Maksymiliana Chroboka z siedzibą w miejscowości Ruda Śląska, Wolności 26,

  Ponadto, informujemy, że:
 • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przezprzez Muzeum Miejskie im. Maksymiliana Chroboka z siedzibą w miejscowości Ruda Śląska, Wolności 26, w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji zgodnie z tematem aplikacji rekrutacyjnej, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
 • Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane do 3 lat od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
 • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych osobowych .
 • Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – GIODO.
 • Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

W wypadku pytań prosimy o kontakt e-mail: muzeumrudasl@interia.pl .