Współpraca

W tym miejscu będzie można dowiedzieć się czy na chwilę obecną Muzeum Miejskie im. M. Chroboka w Rudzie Śląskiej poszukuje nowe osoby do pracy na wolnym stanowisku.

Kontakt:
muzeumrudasl@interia.pl
tel. 32 248 44 57

Muzeum- Wolontariat

Wolontariat w Muzeum Miejskim im. M. Chroboka w Rudzie Śląskiej to współpraca przy prowadzeniu jednostki samorządu terytorialnego działającej na rzecz promocji kultury w regionie. Każdy z wolontariuszy dzięki współpracy z naszą placówką może zdobyć cenne doświadczenie i umiejętności, które z pewnością zaprocentują w przyszłości w dalszym rozwoju kariery zawodowej. Zapraszamy do współpracy wszystkich, nie tylko interesujących się historią regionu, ale też zainteresowanych poszerzeniem wiedzy w innych dziedzinach działalności Muzeum:

  • Dział Historii,
  • Dział Etnografii,
  • Dział Naukowo- Oświatowy

Muzeum- Praktyki

Jeśli jesteś osobą kreatywną, dynamiczną, lubisz wyzwania i chcesz zdobyć cenne umiejętności w zespole pracowników Muzeum to zdecyduj się odbyć praktyki właśnie w Muzeum Miejskim im. M. Chroboka w Rudzie Śląskiej. Program praktyk polega na angażowaniu w codzienne funkcjonowanie Muzeum, m.in. przygotowanie wystaw i imprez oraz promocję. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych- CV wraz z listem motywacyjnym zawierającym zakres tematyczny praktyk, rekomendację.
Praktyki są bezpłatne, a ich organizator nie ponosi kosztów noclegu.

Formularz aplikacyjny

Prosimy o dokładne wypełnienie poniższego formularza.
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.

*

*

*

*

*

*
*

Jeśli chcesz wysłać nam więcej niż jeden plik, spakuj je do wspólnego archiwum (np. ZIP, RAR).

kod weryfikacyjny
* pola obowiązkowe