53. edycji Konkursu Plastyki Nieprofesjonalnej „Rudzka Jesień”,

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy, będącej pokłosiem 53. edycji Konkursu Plastyki Nieprofesjonalnej „Rudzka Jesień”, który odbędzie się 15 listopada br. o godzinie 17.00 w siedzibie Muzeum Miejskiego im. Maksymiliana Chroboka w Rudzie Śląskiej.

Rj

Konkurs ten wraz z pokonkursową wystawą prac plastycznych stanowi istotną część odbywających się rokrocznie w Rudzie Śląskiej imprez kulturalnych, noszących wspólną nazwę „Rudzka Jesień Kulturalna”. W tym roku przypada  53. edycja „Rudzkiej Jesieni”, tego najstarszego, cyklicznie odbywającego się przeglądu plastyki nieprofesjonalnej w kraju.

Podczas wernisażu przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! Zagra dla Państwa zespół śląskich muzyków - Roszak Show. Ich wizytówką są: ekspresyjny wokal i energetyczne brzmienie. Z całą pewnością stworzą niezwykłe SHOW, które na długo pozostanie publiczności w pamięci!!!