Tekst:
Kontrast:
muzeum8

Sprawdź najświeższe wiadomości z naszego Muzeum.

UWAGA!

7 marca 2023
Informujemy, że w najbliższy czwartek z uwagi na konieczną przerwę techniczną Muzeum będzie czynne dla zwiedzających jedynie do godziny 16:00.

Mieszczańska kultura palenia tytoniu. Fajki w nowożytnej tradycji i obyczajowości mieszkańców Krakowa.

14 lutego 2023
14 lutego odbył się wernisaż wystawy czasowej, wypożyczonej z Muzeum Archeologicznego w Krakowie. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 26 marca.

14 lutego 2023
Wynajem lokalu

Wręczenie nagrody publiczności

7 lutego 2023
W piątek 3 lutego odbyło się w Muzeum wręczenie nagrody publiczności.

Średniowieczny gródek w Rudzie Śląskiej – Kochłowicach. Badania archeologiczne 2022

19 stycznia 2023
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem badań archeologicznych prowadzonych z inicjatywny stowarzyszenia "Genius Loci" na gródku kochłowickim w sezonie 2022.